ATEŞLER KURUYEMİŞ "Taze, lezzetli, sağlıklı..."

1979 yılında küçük bir işletme olarak kurulan Ateşler Kuruyemiş, kurulduğu günden bu yana aynı isimle sektördeki öncelikli yerini korumaktadır. Günümüzde 6000 m² kapalı alan, 20000 m² açık alanda gerçekleştirdiğimiz üretimimiz kalite standartlarına uygun, hijyenik ortamda el değmeden devam etmektedir. Ateşler Kuruyemiş, müşterilerinin memnuniyetini üst seviyede tutar ve korur. Müşteri profili kapsamında Ateşler, kendisini pazarın orta ve üst segmentinde görmektedir. Kaliteli ürün, uygun fiyat, zamanında teslimat ile pazarda sahip olduğu payı daha da artırmayı hedeflemektedir. Günlük 40 ton üretim kapasitesi ile Ateşler; ayçekirdeği, kabak çekirdeği, yer fıstığı, antep fıstığı, fındık, badem içi, beyaz leblebi, sarı leblebi ve kokteyl üretimi yapmaktadır. Ürünlerini 60 araçtan oluşan bir filo ile müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Üretimin her aşamasında kalite uzmanları üretim prosesi sürekli olarak denetlemekte ve ürünler müşterilere ulaştıktan sonra da müşterilerin önerileri değerlendirilmektedir. Ateşler Kuruyemiş olarak amacımız her zaman taze, mutlu anlarınızı paylaşabileceğiniz ürünleri müşterilere sunmaktır. Misyonumuz, sektöründe lider bir kurum olmaktır. Bunu yaparken kullandığımız bileşenler; ileri teknoloji, kalitede süreklilik, müşteri memnuniyeti, kalifiye işgücü ve sistematik çalışma şeklidir.

“Sağlıklı ürünlerimiz ile kuruyemiş ve çerezlerimizin damak zevkini yaşayın.”

Neden Ateşler Kuruyemiş?

Müşteri Memnuniyeti

Ateşler Kuruyemiş olarak siz değerli müşterilerimize en sağlıklı ve kaliteli ürünleri sunmaktan dolayı mutluyuz.

Tarsus'un Yerlisi

Ateşler Kuruyemiş Tarsus, Mersin'de markalaşmanın gururunu yaşamaktadır. Yüksek kalitede ürünlerimizi beğeninize sunmaktayız.

7/24 Güvenilir Hizmet

Ürünlerimiz ile ilgili olarak her an bize ulaşabilir, sipariş verebilir, ürün detayları, fabrikamız hakkında bilgi alabilirsiniz.